Odtworzenie przyjemnie wyglądającej skóry głowy z charakterystycznymi krótko ściętymi włosami jest dla nas codziennością. Z pełną dokładnością dbamy o każdy szczegół, toteż każdy klient może do nas wejść z pełną pewnością i bez jakiejkolwiek obawy. Wykonamy na skórze głowy mikropigmentację, która pozwoli poczuć się na nowo męsko i umożliwi zdobywanie kolejnych celów życiowych bez ograniczeń. Atrakcyjny wygląd powróci, wobec czego warto przyjść na konsultację, która w pełni wyczerpie dany temat i przyczyni się do podjęcia właściwej decyzji.

Czym jest mikropigmentacja medyczna?

Estetyczny problem łysej głowy może zniknąć dzięki zabiegowi, który polega na wprowadzeniu do naskórka pigmentu pochodzenia naturalnego przy pomocy specjalnych igieł. Pozwala to na uzyskanie pełni bezpieczeństwa oraz odwracalności. Ponadto pigment ma intensywne działanie i nie wywołuje alergii. Mikropigmentacja w naszej klinice jest wykonywana przez wykwalifikowany personel, wobec czego można liczyć na całkowitą precyzyjność zabiegu.

Indywidualne dostosowanie

Mikropigmentacja skóry głowy jest każdorazowo szczegółowo omawiana i zawsze wykonujemy projekt zarysu powierzchni mikrołwosków, aby perfekcyjnie łączył się z włosami, które pozostały, a także był osobliwie dobrany do kształtu twarzy i głowy. Taki rodzaj makijażu permanentnego można wykonać, kiedy mamy do czynienia z: łysieniem i utratą włosów, bliznami, przebarwieniami, rozstępami, asymetrią różnych części twarzy. To także doskonała metoda na odnowę jeśli przeszli Państwo operacje onkologiczne lub też są widoczne skutki leczenia onkologicznego.

Przywrócona pewność siebie

Ta bezinwazyjna i nowatorska metoda spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem przez wiele osób. Komfort psychiczny jest niezwykle ważny w codziennym życiu, toteż nie ma nic prostszego niż umówienie się do nas najpierw na konsultacje, uzyskanie kompetentnych informacji, a potem na wybranie terminu na przeprowadzenie zabiegu. Efekt będzie zdumiewający, a całkowite bezpieczeństwo i staranność sprawią, że wszystko będzie adekwatne do Państwa oczekiwań.