Zdrowie

Mikropigmentacja skóry głowy

Mikropigmentacja skóry głowy

Odtworzenie przyjemnie wyglądającej skóry głowy z charakterystycznymi krótko ściętymi włosami jest dla nas codziennością. Z pełną dokładnością dbamy o każdy szczegół, toteż każdy klient może do nas wejść z pełną pewnością i bez jakiejkolwiek obawy. Wykonamy na skórze głowy mikropigmentację, która pozwoli poczuć się na nowo męsko i umożliwi zdobywanie kolejnych celów życiowych bez ograniczeń. Atrakcyjny wygląd powróci, wobec czego warto przyjść na konsultację, która w pełni wyczerpie dany temat i przyczyni się do podjęcia właściwej decyzji.

Czym jest mikropigmentacja medyczna?

Estetyczny problem łysej głowy może zniknąć dzięki zabiegowi, który polega na wprowadzeniu do naskórka pigmentu pochodzenia naturalnego przy pomocy specjalnych igieł. Pozwala to na uzyskanie pełni bezpieczeństwa oraz odwracalności. Ponadto pigment ma intensywne działanie i nie wywołuje alergii. Mikropigmentacja w naszej klinice jest wykonywana przez wykwalifikowany personel, wobec czego można liczyć na całkowitą precyzyjność zabiegu.

Indywidualne dostosowanie

Mikropigmentacja skóry głowy jest każdorazowo szczegółowo omawiana i zawsze wykonujemy projekt zarysu powierzchni mikrołwosków, aby perfekcyjnie łączył się z włosami, które pozostały, a także był osobliwie dobrany do kształtu twarzy i głowy. Taki rodzaj makijażu permanentnego można wykonać, kiedy mamy do czynienia z: łysieniem i utratą włosów, bliznami, przebarwieniami, rozstępami, asymetrią różnych części twarzy. To także doskonała metoda na odnowę jeśli przeszli Państwo operacje onkologiczne lub też są widoczne skutki leczenia onkologicznego.

Przywrócona pewność siebie

Ta bezinwazyjna i nowatorska metoda spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem przez wiele osób. Komfort psychiczny jest niezwykle ważny w codziennym życiu, toteż nie ma nic prostszego niż umówienie się do nas najpierw na konsultacje, uzyskanie kompetentnych informacji, a potem na wybranie terminu na przeprowadzenie zabiegu. Efekt będzie zdumiewający, a całkowite bezpieczeństwo i staranność sprawią, że wszystko będzie adekwatne do Państwa oczekiwań.

Skierowanie na rehabilitację dziecka – gdzie szukać pomocy?

Skierowanie na rehabilitację dziecka – gdzie szukać pomocy?

Kiedy rodzice dowiadują się, że ich pociecha przyjdzie na świat z szeregiem dysfunkcji, które będą wpływały na zaburzenia rozwoju, zastanawiają się, czy mogą jej w jakiś sposób pomóc. Rokowania w przypadku wcześnie podjętej wielokierunkowej rehabilitacji i fizjoterapii dają nadzieję na skuteczne wspomaganie rozwoju na wielu płaszczyznach. W jaki sposób powinna wyglądać rehabilitacja dzieci?
(więcej…)

Jak zrobić smoothie? Pomysły na zdrowe i dietetyczne koktajle

Jak zrobić smoothie? Pomysły na zdrowe i dietetyczne koktajle

Podstawą prawidłowego funkcjonowania każdego organizmu jest oczywiście zbilansowana dieta. Aby nieco urozmaicić swój jadłospis, warto wprowadzić do niego zdrowe koktajle z owoców i warzyw, zawierające ogrom witamin i soli mineralnych. Płynny napój może z powodzeniem zastąpić drugie śniadanie lub podwieczorek, ponieważ zapewnia sytość na minimum 2 godziny. Jego forma i sposób przyrządzenia sprawia, że proces utleniania następuje powoli, a zatem zachowuje się w nim przez długi czas więcej składników odżywczych niż choćby w sokach.

(więcej…)

Kiedy ginekolog może określić płeć dziecka?

Kiedy ginekolog może określić płeć dziecka?

Ciąża to szczególny czas dla całej rodziny. Kobieta nosząca w sobie nowe życie zasługuje na szczególną opiekę i wsparcie od partnera i najbliższych. Często młodzi rodzice nie mogą doczekać się chwili w której dowiedzą się jakiej płci będzie dziecko. Dopiero wtedy mogą skompletować potrzebną wyprawkę, przygotować pokoik i wybierać imię. Niektórzy wolą jednak zaczekać z tym do chwili rozwiązania i mieć niespodziankę. Płci dziecka nie da się zaplanować. Chociaż istnieją różnego rodzaju wróżby mające wskazać czy będzie to chłopiec czy dziewczynka, jedynie ginekolog może określić płeć poprzez badanie USG.

(więcej…)

Zdrowe i sprawne dzieci

Zdrowe i sprawne dzieci

Okres dzieciństwa, a zwłaszcza niemowlęctwa to czas intensywnego kształtowania się młodego człowieka. Wszelkie problemy zdrowotne, które nie są wtedy odpowiednio leczone, rzutują na całe późniejsze, dojrzałe życie. Dlatego trzeba zwracać szczególną uwagę na pojawiające się w tym newralgicznym czasie anomalie i walczyć z ich skutkami.

(więcej…)