Sport

Jaki sprzęt jest potrzebny do nurkowania?

Jaki sprzęt jest potrzebny do nurkowania?

Podwodny świat kusi, by go poznawać i zdobywać. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się wakacyjne oferty, które zawierają w sobie elementy nurkowania. Warto pamiętać, że ta dyscyplina nie tylko dostarcza ciekawych i niezapomnianych wrażeń, ale też wymaga odpowiedniego przygotowania.

(więcej…)

Szeroka oferta studia tańca

Szeroka oferta studia tańca

Havana Si z Gdyni jest projektem tworzonym przez dwójkę młodych ludzi – eksperta od salsy kubańskiej i jednego z czołowych instruktorów tego tańca w naszym kraju oraz instruktorkę fitness, pilates oraz bodyArt, dla których dziedziny te stanowią prawdziwą pasję. Za sprawą profesjonalnej i energicznej ekipy instruktorów każdy uczestnik zajęć poznaje więc tajniki rozmaitych stylów tanecznych, mogąc cieszyć się jednocześnie zdrowym ciałem oraz wysportowaną sylwetką.

(więcej…)

Nurkowanie – aktywny wypoczynek

Nurkowanie – aktywny wypoczynek

Woda ma w sobie coś niezwykłego, co przyciąga zarówno dorosłych, jak i dzieci. Nie od dziś wiadomo, że słuchanie szumu wody uspokaja, pływanie relaksuje, a nurkowanie? O dobroczynnym wpływie, jaki ma ten sport mogą przekonać się te osoby, które zdecydują się na nurkowanie w Krakowie. Tam swoją siedzibę ma szkoła nurkowania Just Dive. W czasie kursów, prowadzonych przez doświadczonych profesjonalnych instruktorów, zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli mogą zdobywać kolejne stopnie nurkowego wtajemniczenia.

(więcej…)

Wybieramy klub fitness

Wybieramy klub fitness

W dniu dzisiejszym zdrowy styl życia i związana z nim aktywność fizyczna przybierająca różną postać cieszy się wyjątkowo dużym zainteresowaniem i popularnością pośród szerokiego grona osób. Od dłuższego już czasu, coraz to więcej ludzi decyduje się również na regularne uczęszczanie na zajęcia fitness. Prowadzone pod okiem doświadczonego instruktora są w stanie w szybki sposób wpłynąć na zmianę sylwetki i nawyków na te zdecydowanie bardziej korzystne dla naszego organizmu.

(więcej…)